Známky pro psy Rogz 

Psí známky pro psy s rytím jména, telefonu a dalších identifikačních údajů v ceně.

Známky Rogz ID Tagz jsou v nabídce ve dvou velikostech. Menší známky o velikosti S a průměru 20 mm jsou vhodné i pro nejměnší mazlíčky. Větší velikost M o rozměrech 31 mm je skvělou volbou pro větší psy.

Více
Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek
 • 250 Kč

  Identifikační kovová známka Rogz s gravírováním v ceně. Psí známka o průměru 20 mm  je vyrobena z kvalitního kovu a nepodléhá tak korozi. Přední stranu zdobí symbol kostiček na modrém pozadí. Zadní strana je určena pro rytí jména, telefonu a např. adresy majitele. Text pro rytí známky a jiné parametry zvolte kliknutím na odkaz NASTAVIT A KOUPIT, viz. níže.

 • 270 Kč

  Identifikační kovová známka Rogz s gravírováním v ceně. Psí známka o průměru 31 mm  je vyrobena z kvalitního kovu a nepodléhá tak korozi. Přední stranu zdobí symbol kostiček na modrém pozadí. Zadní strana je určena pro rytí jména, telefonu a např. adresy majitele. Text pro rytí známky a jiné parametry zvolte kliknutím na odkaz NASTAVIT A KOUPIT, viz. níže.

 • 250 Kč

  Identifikační kovová známka Rogz s gravírováním v ceně. Psí známka o průměru 20 mm  je vyrobena z kvalitního kovu a nepodléhá tak korozi. Přední stranu zdobí symbol ještěrky. Zadní strana je určena pro rytí jména a např. telefonu. Text pro rytí známky a jiné parametry zvolte kliknutím na odkaz NASTAVIT A KOUPIT, viz. níže.

 • 250 Kč

  Identifikační kovová známka Rogz s gravírováním v ceně. Psí známka o průměru 20 mm  je vyrobena z kvalitního kovu a nepodléhá tak korozi. Přední stranu zdobí symbol Black Bones - černé kostičky. Zadní strana je určena pro rytí jména a např. telefonu. Text pro rytí známky a jiné parametry zvolte kliknutím na odkaz NASTAVIT A KOUPIT, viz. níže.

 • 270 Kč

  Identifikační kovová známka Rogz s gravírováním v ceně. Psí známka o průměru 31 mm  je vyrobena z kvalitního kovu a nepodléhá tak korozi. Přední stranu zdobí symbol Black Bones - černé kostičky. Zadní strana je určena pro rytí jména a např. telefonu. Text pro rytí známky a jiné parametry zvolte kliknutím na odkaz NASTAVIT A KOUPIT, viz. níže.

 • 250 Kč

  Identifikační kovová známka Rogz s gravírováním v ceně. Psí známka o průměru 20 mm  je vyrobena z kvalitního kovu a nepodléhá tak korozi. Přední stranu zdobí symbol Red Bones - červené kostičky. Zadní strana je určena pro rytí jména a např. telefonu. Text pro rytí známky a jiné parametry zvolte kliknutím na odkaz NASTAVIT A KOUPIT, viz. níže.

 • 270 Kč

  Identifikační kovová známka Rogz s gravírováním v ceně. Psí známka o průměru 31 mm  je vyrobena z kvalitního kovu a nepodléhá tak korozi. Přední stranu zdobí symbol Red Bones - červené kostičky. Zadní strana je určena pro rytí jména a např. telefonu. Text pro rytí známky a jiné parametry zvolte kliknutím na odkaz NASTAVIT A KOUPIT, viz. níže.

 • 250 Kč

  Identifikační kovová známka Rogz s gravírováním v ceně. Psí známka o průměru 20 mm  je vyrobena z kvalitního kovu a nepodléhá tak korozi. Přední stranu zdobí symbol Pink Paw - růřová tlapka. Zadní strana je určena pro rytí jména a např. telefonu. Text pro rytí známky a jiné parametry zvolte kliknutím na odkaz NASTAVIT A KOUPIT, viz. níže.

 • 270 Kč

  Identifikační kovová známka Rogz s gravírováním v ceně. Psí známka o průměru 31 mm  je vyrobena z kvalitního kovu a nepodléhá tak korozi. Přední stranu zdobí symbol Pink Paw - růřová tlapka. Zadní strana je určena pro rytí jména a např. telefonu. Text pro rytí známky a jiné parametry zvolte kliknutím na odkaz NASTAVIT A KOUPIT, viz. níže.

Zobrazeno 1 – 9 z 9 položek

Naposled zobrazeno

Žádné produkty