Psí známky pro malé psy se jménem

Psí známky pro malé psy se jménem

Identifikační známky pro malé psy s rytím jména a telefonu

Identifikační psí známky pro malé psy jsou převážně z řady eloxovaných. Jedná se o hliníkové, tudíž lehoučké psí známky, které jsou povrchově upraveny barevnou vrstvou. Právě ta se rytím odstraní a vznikne text či grafika v barvě hliníku. Další variantou pro nejmenší psy jsou ID známky hliníkové, nebo psí známky Red Dingo v nejmenší velikosti, které jsou vhodné i pro kočičí mazlíčky. Mezi vůbec nejoblíbenější známky pro malé psí mazlíčky patří psí známka pro malé psy modrá kostička, psí známka pro malé psy růžové kolečko a známka pro malého psa modré kolečko.

Malá růžová kulatá psí známka s gravírováním pro malého psa Malá kulaté psí známka s rytím na obě strany je ideální i pro nejmenší psy Známky pro malé psy kostičky s gravírováním textu na přání 

Gravírování jména, obrázku psího plemene i identifikačních údajů na zadní stranu, je zahrnuto v ceně známky. Rytí provádíme rotační frézou do hloubky. Gravírované údaje tak zůstanou dobře viditelné a čitelné i po letech používání. Na tento typ známek lze gravírovat na obě strany. Ideálně jméno psa se symbolem na přední stranu a telefon, adresu, číslo čipu a další údaje na zadní stranu. Ke každé nerezové psí známce vám automaticky přibalíme klíčový kroužek stříbrné barvy pro připnutí na psí obojek. 

Malé psí známky s rytím pro malá a trpasličí plemena

Malé psí známky ve tvaru kolečka s rytím jména a telefonuPřívěsky s rytím ve tvaru kostičky jsou ideální pro malé psy
Vloženo 2015-06-18 : 1053

Kategorie

Poslední komentáře

Žádné komentáře

Hledat na blogu

Naposled zobrazeno

Žádné produkty

Menu