Psí známky ve tvaru srdce s rytím identifikačních údajů

Psí známky ve tvaru srdce s rytím identifikačních údajů

Psí známky s rytím ve tvaru srdce

Jedny z nejoblíbenějších známek pro psy a kočky jsou ty ve tvaru srdíčka. Pokud se i vy řadíte mezi fanoušky tohoto symbolu, můžete si vybrat z kategorie eloxované psí známky, do kterých se dá gravírovat oboustranně. Nejčastějí jméno Vašeho mazlíčka a symbol na přední stranu a identifikační údaje na tu zadní. Eloxované srdíčka máme v nabídce celkem v devíti barvách. Nejprodávanější barevné varianty eloxované psí známky ve tvaru srdce jsou modráčervená a růžová. Viz obrázky níže. 

Druhou možností známek se symbolem srdce jsou psí známky Red Dingo. Tato australská značka vyrábí velice kvalitní nerezové známky, které jsou na přední straně zdobené smaltovanými motivy. Mezi těmi můžeme najít i symboly srdce. Konkrétně jeho červenou, fialovou a růžovou variantu. Tento typ identifikačních známek lze gravírovat pouze jednostranně a jsou k dostání ve třech velikostech. Nejmenší o průměru 20 mm se hodí pro kočičí mazlíčky a psy malých a trpasličích plemen. Vyrýt lze dva řádky textu - nejčastěji jméno mazlíčka a telefon majtele. Středně velké (d 30 mm) a velké (d 38 mm) známky Red Dingo lze gravírovat třemi, respektive čtyřmi řádky textu a symbolu. Rytí psí známky je součástí ceny.

Další varianta psích známek se symboly srdce jsou známky Rogz Dogz ID, červená smaltovaná psí známka se symbolem srdce a velmi oblíbená nerezová psí známka srdceViz obrázky níže.   

Psí známky s rytím textu se symboly srdce od značky Rogz Dogz IdsPsí známka s gravírováním červené srdceNerezová známka pro psa s gravírováním textu na obě strany psí známky
Vloženo 2019-09-09 1626

Kategorie

Poslední komentáře

Žádné komentáře

Hledat na blogu

Naposled zobrazeno

Žádné produkty

Menu